Aktualności

Wizerunek Myśliwego - Quo Vadis Łowiectwo

  • Czytane 285 razy

Drogie Diany i Myśliwi,
Zapraszamy serdecznie do wzięcia działu w konferencji Łowieckiej "Wizerunek Myśliwego - Quo Vadis Łowiectwo", która odbędzie się 21 października 2017 r. w Białymstoku. Konferencja ma wymiar edukacyjno-szkoleniowy, poruszone zostaną kwestie wizerunku myśliwych, naszego bezpieczeństwa w mediach społecznościowych, a także problemy wynikające z działań "pseudoekologów". Ważnym punktem konferencji będzie dyskusja podczas, której eksperci odpowiedzą na pytania zadawane przez myśliwych. Warto zastanowić się i wcześniej przygotować pytania gdyż będzie czas na to aby każdy mógł poruszyć nurtujące go problemy.

Specjalnym gościem podczas konferencji będzie Andrzej Kruszewicz, myśliwy, przyrodnik, Dyrektor Warszawskiego ZOO, zwolennik Łowiectwa i głos zdrowego rozsądku, który trafia do wielu ludzi, broniąc dobrego imienia myśliwych.

Konferencja jest bezpłatna.

Aby uniknąć zakłóceń i nieproszonych gości konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie obecności

Podczas konferencji zorganizowany zostanie obiad oraz przerwa kawowa w Restauracji Capitol koszt posiłku wynosi 40zł w celach sprawnej organizacji prosimy o wpłacenie należnej kwoty z dopiskiem KONFERENCJA oraz IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA (bądź zbiorowo- członkowie koła łowieckiego...., )

Zachęcamy do przesłania informacji do wszystkich kół z Państwa Zarządu Okręgowego. Koło Łowieckie może pokryć koszty posiłku dla swoich myśliwych do czego serdecznie zachęcamy.

POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI ZARZĄD OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU ul. Jurowiecka 33
Nr konta 36 2030  0045  1110  0000  0071  7160

Newsletter